Adam Kozicki

Nota biograficzna

Ur.
1992
Kraj
Polska

Urodzony w 1992 roku w Warszawie. Absolwent Wydziału Grafiki oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego oraz Pracowni Działań Przestrzennych prof. Mirosława Bałki (2021).

Współtwórca nieistniejącej już Galerii Kiedyś to Będzie, która zdobyła wyróżnienie w konkursie Młode Wilki (2019). Finalista 19. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii (2021).

Autor wystawy indywidualnej „too late for late capitalism & STUDIO TATUAŻU IM. LESZKA BALCEROWICZA” w Alterpose Studio (Warszawa, 2021).

Uczestnik wystaw zbiorowych, m.in.: „Skutki pandemii: sny” w Galerii Serce Człowieka (Warszawa, 2020); „Nec Temere Nec Timide” w Galerii Pawlacz (Gdańsk, 2020); „Witamy w piekle #5” w Galerii Śmierć Frajerom (Warszawa, 2019); „Ciało pedagogiczne” w Galerii Raster (Warszawa, 2019); jako student pracowni gościnnej prowadzonej przez Dominikę Olszowy brał udział w projekcie „Sandra w trawie” na placu S. Małachowskiego przed Zachętą – Narodową Galerią Sztuki (2020) oraz „Rajski student śpi z człowiekiem w grobie, bo nigdy wcześniej tego nie robiła” w CSW Zamek Ujazdowski (2020).

Dzieła w Kolekcji Sztuki Galerii Bielskiej BWA

Adam Kozicki

Too late for late capitalism

Zobacz »